خدمات

خدمات آرتان فایر

خدمات ما

بهترین و با کیفیت ترین خدمات را از ما بخواهید

دغدغه ما ایمنی در سر تا سر جهان است. تیم آرتان فایر بخشی از وظیفه خود را در این امر با تاسیس کارگاه شارژ کپسول آتش نشانی و ارائه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی تا حدودی به انجام رسانده است.

شارژ کپسول آتش نشانی

شارژ و سرویس انواع خاموش کننده آتش نشانی در کارگاه مجهز این شرکت با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می شود. حمل و نقل رایگان و استفاده از پودر و مواد درجه یک و استاندارد، وجه تمایز ما با دیگر شرکت ها می باشد.

فروش انواع کپسول آتش نشانی

انواع کپسول های آتش نشانی استاندارد و با کیفیت را از ما بخواهید. انواع مدل ها و برند ها با کیفیت های متفاوت و با هر سلیقه ای در مجموعه ما وجود دارد.

مشاوره آتش نشانی

مشاور آتش نشانی خوب یک مزیت است زیرا با تغییرات متعدد قوانین و دستور العمل ها می تواند کمک شایانی برای شما باشد. پس یا کارشناسان ما در ارتباط باشید و از خدمات و محصولاتی که به شما ارائه می شود لذت ببرید.

اخذ تاییدیه آتش نشانی ساختمان

تیم آرتان فایر با در اختیار داشتن کارشناسان و مهندسان نقشه کشی و تیم اجرایی قوی، از صفر تا صد پروژه شما را مدیریت و اجرا می کند و بدون نقص به شما تحویل می دهد. تنها کافیست با شماره های ما تماس حاصل نمائید.

رنگ آمیزی و تعمیر بدنه کپسول های آتش نشانی

یکی دیگر از خدما ما رنگ آمیزی بدنه کپسول ها می باشد. عوامل مختلفی بر روی بدنه کپسول ها اثر می گذارد که باعث رنگ پریدگی می شود اما بدنه قابل استفاده می باشد. شرکت آرتان فایر این عملیات را صفر تا صد انجام می دهد.

تجهیزات ایمنی و آتش نشانی

ارائه بهترین و با کیفیت ترین برند ها به همراه نازلترین قیمت، هدف ماست. تجهیزات آتش نشانی به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند که هر سه دسته خود به تنهایی دارای بخش های مختلفی می باشند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
the plugin
Author Rating
51star1star1star1star1star
Software Name
all in one plugin
Software Name
web
Software Category
web
اسکرول به بالا