صفحه اصلی

شرکت آرتان فایر

شرکت آرتان فایر با کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تمامی نقاط می باشد.

خدمات ما

بهترین و با کیفیت ترین خدمات را از ما بخواهید

شارژ کپسول آتش نشانی – فروش کپسول آتش نشانی استاندارد – فروش تجهیزات اعلام و اطفا حریق – مشاوره و اخذ تاییدیه آتش نشانی

شارژ کپسول آتش نشانی

شارژ و سرویس انواع خاموش کننده آتش نشانی در کارگاه مجهز این شرکت با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می شود. حمل و نقل رایگان و استفاده از پودر و مواد درجه یک و استاندارد، وجه تمایز ما با دیگر شرکت ها می باشد.

فروش انواع کپسول آتش نشانی

انواع کپسول های آتش نشانی استاندارد و با کیفیت را از ما بخواهید. انواع مدل ها و برند ها با کیفیت های متفاوت و با هر سلیقه ای در مجموعه ما وجود دارد.

مشاوره آتش نشانی

مشاور آتش نشانی خوب یک مزیت است زیرا با تغییرات متعدد قوانین و دستور العمل ها می تواند کمک شایانی برای شما باشد. پس یا کارشناسان ما در ارتباط باشید و از خدمات و محصولاتی که به شما ارائه می شود لذت ببرید.

اخذ تاییدیه آتش نشانی ساختمان

تیم آرتان فایر با در اختیار داشتن کارشناسان و مهندسان نقشه کشی و تیم اجرایی قوی، از صفر تا صد پروژه شما را مدیریت و اجرا می کند و بدون نقص به شما تحویل می دهد. تنها کافیست با شماره های ما تماس حاصل نمائید.

رنگ آمیزی و تعمیر بدنه کپسول های آتش نشانی

یکی دیگر از خدما ما رنگ آمیزی بدنه کپسول ها می باشد. عوامل مختلفی بر روی بدنه کپسول ها اثر می گذارد که باعث رنگ پریدگی می شود اما بدنه قابل استفاده می باشد. شرکت آرتان فایر این عملیات را صفر تا صد انجام می دهد.

تجهیزات ایمنی و آتش نشانی

ارائه بهترین و با کیفیت ترین برند ها به همراه نازلترین قیمت، هدف ماست. تجهیزات آتش نشانی به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند که هر سه دسته خود به تنهایی دارای بخش های مختلفی می باشند.

درباره ما

  • شرکت آرتان فایر در زمینه ایمنی و آتش نشانی فعالیت گسترده ای دارد. کارگاه شارژ کپسول آتش نشانی این شرکت در بالاترین سطح می باشد و مجهز بودن به دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بودن کارگاه شارژ خاموش کننده یکی از مزیت های شرکت ما  می باشد.

روند انجام

مراحل انجام کار توسط تیم ما

مراحل ثبت و سفارش شارژ کپسول آتش نشانی و تجهیزات آتش نشانی در شرکت ما به شرح زیر می باشد.

۱. تماس و ثبت سفارش

لطفا با تماس و ارتباط با کارشناسان ما، ثبت اولیه برای خدمت و یا محصول خود را انجام دهید.

۲. صدور پیش فاکتور

هنگام ارتباط با کارشناسان، و با توجه به اطلاعات خرید و یا خدمات شما طبق درخواست، اقدام به صدور و ارسال پیش فاکتور خواهد شد.

۳. دریافت محصولات یا خدمات

پس از تایید پیش فاکتور، واحد حمل و نقل شرکت ما در سریع ترین زمان خدمت یا محصول را به محل مورد نظر شما می رسانند.

اسکرول به بالا