شارژ کپسول آتش نشانی حمل رایگان- قیمت 1401

شارژ کپسول آتش نشانی

خدمات مربوط به شارژ کپسول آتش نشانی از جمله کارهایی است که باید خیلی بیشتر از هر چیز دیگری به آن اهمیت داد. شارژ کپسول آتش نشانی به مجموعه فعالیت هایی اعم از سرویس متعلقات کپسول و جایگزین کردن پودر را گویند. در ادامه لیست قیمت و نحوه و زمان شارژ آورده شده است.

توجه: حمل و نقل رایگان می باشد.

شارژ کپسول آتش نشانی در شرکت آرتان فایر متفاوت تر صورت می پذیرد. توجه داشته باشید چیزی به نام شارژ رایگان کپسول آتش نشانی وجود ندارد. در اتحادیه شارژ کپسول آتش نشانی تهران مقررات و ضوابطی وجود دارد تا از روش صحیح شارژ اطمینان پیدا کنید. پس قیمت های ذکر شده با استفاده از پودر درجه یک و استاندارد و مورد تایید سازمان آتش نشانی می باشند. البته شما مشتریان عزیر می توانید با شماره های ما تماس حاصل نمایید و از تحفیفات ما اطلاع پیدا کنید.

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی در سال 1401

لیست قیمت و هزینه شارژ کپسول آتش نشانی در سال 1401 نسبت به سال قبل تغییر کوچکی داشت. برای اطلاع از قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

هزینه شارژ همواره مسئله است که مورد توجه مشتریان می باشد. قیمت اتحادیه شارژ کپسول آتش نشانی 1400 نسبت به سال 99 تغییر داشته است. شما مشتریان عزیز می توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید و از تخفیفات ما استفاده کنید. لازم به ذکر است که قیمت ها به ریال و طبق نرخ اتحادیه و قیمت مصوب اتحادیه آتش نشانی می باشد.

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی پودر و گاز

لیسیت قیمت شارژ کپسول آتش نشانی پودر و گاز به شرح جدول زیر می باشد

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی co2

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی co2 به شرح جدول زیر می باشد:

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی آب و گاز

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی آب و گاز به شرح جدول زیر می باشد:

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال به شرح جدول زیر می باشد:

شارژ کپسول آتش نشانی تهران (تمام مناطق)

شرکت آرتان فایر در تمامی نقاط تهران فعالیت گسترده ای دارد. شارژ کپسول آتش نشانی در تهران اعم از مرکز و شرق و غرب و شمال و جنوب به یک قیمت می باشد. مناطق تحت پوشش ما عبارت اند از: شارژ کپسول آتش نشانی تهرانسر ، چیتگر ، سعادت آباد ، کرج ، فرمانیه ، الهیه ، زعفرانیه ، تهرانپارس ، جمهوری ، انقلاب ، پیروزی ، افسریه ، چهاردانگه ، اسلامشهر ، اشتهارد ، البرز ، بزرگراه فتح ، پرند ، تجریش ، جنت آباد ، حسن آباد ، ستارخان ، رباط کریم ، شهریار ، فردیس و … .

شارژ کپسول آتش نشانی غرب تهران

شارژ کپسول آتش نشانی شرق تهران

شارژ کپسول آتش نشانی چگونه است ؟

در درجه اول شارژ کپسول را می توان به تخلیه و پر کردن مجدد محتویات داخل سیلندر دانست اما واقعا این گونه است؟!!!!!! بله در ظاهر به همین شکل می باشد اما در این میان بایستی فعالیت های دیگری نیز بر روی کپسول ها انجام شود. بخشی از این فعالیت ها را می توان به تعویض پودر و واشر گلویی کپسول و واشر سوزن ذکر کرد. در ادامه با نحوه کامل شارژ کپسول آشنا خواهیم شد.

1- جمع آوری کپسول ها

2- تخلیه محتویات داخل سیلندر با دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

3- سرویس شیر کپسول

4- تعویض واشر سوزن و واشر گلویی

5- پر کردن سیلندر با مواد اولیه درجه یک و استاندارد

6- تزریق گاز به سیلندر

7- نصب توری محافظ رایگان

8- نصب برچسب بیمه بر روی سیلندر

9- نصب تاریخ شارژ بر روی کپسول

Summary
Review Date
Reviewed Item
the plugin
Author Rating
51star1star1star1star1star
Software Name
all in one plugin
Software Name
web
Software Category
web
اسکرول به بالا